Jesienna edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy już 15 października

15 października 2024 roku (10.00 – 17.00) w Elektrowni Powiśle odbędą się 14. Prawnicze Targi Praktyk i Pracy. To największe tego typu stacjonarne wydarzenie organizowane w Polsce dla branży prawniczej.

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskać aktualne informacje na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Kandydaci będą mogli dowiedzieć się, czy ich CV jest profesjonalne przygotowane, co ewentualnie zmienić, co dopisać, jak zachowywać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Spotkanie z przyszłym pracodawcą, to także szansa na zapoznanie się z wymaganymi kwalifikacjami oraz kompetencjami, które są niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej.

Wśród wystawców znajdą się prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, czołowe firmy związane z branżą prawną, które mają w swoim portfolio do zaoferowania oferty praktyk, staży oraz pracy,  m.in.: A&O Shearman, Deloitte, Linklaters, Norton Rose Fulbright, EY, PWC, Prokuratoria Generalna Rzeczypospolitej Polskiej, GWW, Olesiński & Wspólnicy, RKKW Kwaśnicki Wróbel & Partnerzy, Lubasz i Wspólnicy, LegalKraft, MDDP, Osborne Clarke, Crido, Rodl & Partner, ELSA Warszawa, Samorząd Studentów WPiA UW, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, BCSystems Legal Recruitment.

Informacje dotyczące bieżącej edycji Targów: https://targiprawnicze.pl/wystawcy-pracodawcy-targi-2024-14/